Kontakt

Skype Status Indikátor mide1@stonline.sk

Novinky

Po zápase:Vfl - Borussia M´gladbach

Bochum si dokázal vybojovať bod napriek tomu že po prvom polčase prehrával už 0:3 ale obrovskou zásluhou nášho Šestáka sa mu podarilo za 12 min. vyrovnať, keď ,,Šesty,, dva krát prihrával Azaoughovi a sám vyrovnával presnou hlavičkou.Pozrite si video
Aj keď po vačšinu času držal loptu na kopačkách Bochum dokonca aj v prvom polčase dostali až 3 góly.Aj v rohy vyzneli pre domácich až 11:5, fouly 13.21 a jediny ofsajd zápasu zavinili hráči M´gladbachu.Presných prihráviek mal Bochum na konte až 432 o 100!viac ako ich súper a percentuálne 57% - 43% .Bochum sa spoliehal na všetkych hráčov no najviac sa útoky tiahli po Šestákovej strane celkovo 35,3.

Stanislav Šesták celkovo 28 kontaktov s loptou,17 prihrávok a v bráne skončil jeho jediný pokus.Zato strelec 2gólov ,zálo žnik Vfl Azaouagh bol v kontakte s loptou pomerne častejšie a pri jeho postavení od neho smerovale podstatne viac presných prihrávok celkom 37.

Súboje 1 vs 1 častejšie zvládali domáci a  to hlavne na zemi ktorých bolo 87 a loptu si udržali v 55 % prípadoch.